Vaurioauto passenger cars Peugeot 2008

Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 1.2 PureTech Active Autom. Navi Airco 2018/7
vientihinta
€ 5.850

Peugeot 2008

1.2 PureTech Active Autom. Navi Airco

€ 6.650
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 101.397101.397
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 1.2 PureTech Active Pack 2022/3
vientihinta
€ 6.750

Peugeot 2008

1.2 PureTech Active Pack

€ 9.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 105.242105.242
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 1.2PT 96kW Clima Allure 2018/11
vientihinta
€ 3.950

Peugeot 2008

1.2PT 96kW Clima Allure

€ 4.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 154.944154.944
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 1.2 PureTech 110 Allure 2017/2
vientihinta
€ 4.900

Peugeot 2008

1.2 PureTech 110 Allure

€ 4.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 171.296171.296
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 1.2 Puretech Active 2022/7
vientihinta
€ 7.700

Peugeot 2008

1.2 Puretech Active

€ 8.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 65.60665.606
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 ALLURE/PANORAMA 2018/3

Peugeot 2008

ALLURE/PANORAMA

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 70.23770.237
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 2008 (CU) MPV 1.2 12V e-THP PureTech 110 (EB2DT(HNZ)) [81kW]  (01-2015=
/12-2019) 2017/11
vientihinta
€ 3.850

Peugeot 2008

2008 (CU) MPV 1.2 12V e-THP PureTech 110 (EB2DT(HNZ)) [81kW] (01-2015= /12-2019)

€ 4.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 156.282156.282
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 2008 (CU) MPV 1.2 Vti 12V PureTech 82 (EB2F(HMZ)) [60kW]  (03-2013/12-=
2018) 2014/7

Peugeot 2008

2008 (CU) MPV 1.2 Vti 12V PureTech 82 (EB2F(HMZ)) [60kW] (03-2013/12-= 2018)

€ 2.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 237.809237.809
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 1.2 Vti 12V PureTech 82 MPV  Benzine 1.199cc 60kW (82pk) FWD 2013/10
vientihinta
€ 1.750

Peugeot 2008

1.2 Vti 12V PureTech 82 MPV Benzine 1.199cc 60kW (82pk) FWD

€ 2.000
Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 147.925147.925
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 1.2 Access Airco 2018/5

Peugeot 2008

1.2 Access Airco

€ 2.550
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 137.761137.761
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 1.2 VTI 12V AUT  PURETECH MPV  BENZ 1.199CC 60KW 82PK 2014/7

Peugeot 2008

1.2 VTI 12V AUT PURETECH MPV BENZ 1.199CC 60KW 82PK

€ 2.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 227.469227.469
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008  2019/6
vientihinta
€ 4.500

Peugeot 2008

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 77.95077.950

Peugeot Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Peugeot auton avulla voit ostaa Peugeot edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Peugeot vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Peugeot purkamassa autoja ja käytettyjä Peugeot osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Peugeot purettuja autoja ja käytettyjä Peugeot osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman